Deelnemers maart 2019

Voor de eerste 150 bezoekers ligt een goedgevulde goodiebag klaar!

1 zilverkapjes www.zilverkapjes.nl

2 Gastouderbureau SamSam www.gobsamsam.nl

3 Zoete Slapers Kindercoach www.zoeteslapers.nl

4 Babypraktijk Noord/ Laif www.babypraktijknoord.nl  en www.laifshop.nl 

5 Gastouderbureau ViaViela Assen www.viaviela.nl/vestingen/assen-leek-roden

6 Chouette-Chouette www.chouette-chouette.nl

7 Kraamzeker www.kraamzeker.nl

8 Isis Kraamzorg www.isiskraamzorg.nl

9 Plateau Integrale Kindercentra www.plateau-assen.nl

10 Stichting Halsoverkop www.halsoverkop.info

11 Pura Vida Baby Spa www.puravidaassen.nl

12 Sensus Babywerk  www.sensusbabywerk.nl

13 Kids First COP groep www.kidsfirst.nl

14 Renke Fotografie www.renke.nl

15 Verwonder Fotografie www.verwonderfotografie.nl

16 Samen Bevallen www.samenbevallen.nl

17 Kraamzorg Het Groene Kruis www.kraamzorghetgroenekruis.nl

18 Babymassage Beloved www.babymassagebeloved.nl

19 Kleine Uniekjes - facebook kleine uniekjes

20 Liefsjufelien - facebook liefsjufelien

21 Lifelines NEXT https://www.lifelines.nl/deelnemers/onderzoek/next

22 Kaatje Katoen www.kaatjekatoen.nl

23 Doula's www.doula.nl

24 Happy Nappy www.happynappy.nl

25 Creatief Centrum Colourfield  www.colourfield.webnode.nl

26 Jolanda's creaties en traktaties www.jolandascreaies.webnode.nl

27 De Kraamvogel www.dekraamvogel.nl

28 Moedermelk is goed voor elk - WOES facebook WOES creatiefduo

29 Tupperware https://www.tupperware.nl  

30 Het Borduurkamertje https://www.facebook.com/Hetborduurkamertje/

31 Kraamzus www.kraamzus.nl  

32 Beads & Love by Linda -

33 Kraamafdeling C0 https://www.wza.nl/geboortezorg-in-het-wza/

34 Lactatiekundige C0 https://www.wza.nl/patiënt/specialismen-en-afdelingen/lactatiekundigen-1089

35 Drent-creation-design http://www.drent-creation-design.nl/webshop

36 Hydrofieledoeken.nl www.hydrofieledoeken.nl

37 Houje Thai kraamzorg https://houjethai.nl/behandelingen/zwangeren-en-kramen/

38 Maatje Prematuur www.maatjeprematuur.nl

39 Zoer geboortekaartjes  www.zoerassen.nl 

40 Moeders voor moeders www.moedersvoormoeders.nl

41 Skid kinderopvang www.skidkinderopvang.nl

42 Oriflame https://nl.oriflame.com

43 Little Ones www.littleones.nl

44 Thulia Babyshop www.thulia.nl 

45 Rabobank Assen www.rabobank.nl/assen-nd

46 Mw Snijders knuffels 

47 Alja's yoga www.aljasyogavooryou.nl

48 CKC Drenthe www.ckcdrenthe.nl

49 Doomijn Kinderopvang www.doomijn.nl

50 Kraamplus www.kraamplus.nl

51 Kinderroosjes www.facebook.com/kinderroosjes

52 ZWNGR online zwangerschapscursus www.zwngr.nl

53 Sparkle Baby Spa  www.sparklegroningen.nl

54 Taal voor Taal www.taalvoortaal.com

  

Kraammarkt 2015 18 1