Deelnemers oktober 2018

Voor de eerste 150 bezoekers ligt een goedgevulde goodiebag klaar!

  1. Kraamafdeling WZA C-0                   https://www.wza.nl/geboortezorg-in-het-wza/               
  2. Lactatiekundigen WZA                          https://www.wza.nl/pati%C3%ABnt/specialismen-en-afdelingen/lactatiekundigen-1089
  3. Het borduurkamertje
  4. Maatje prematuur                                www.maatjeprematuur.nl
  5. Atelier Chique de la Friemel                  www.chiquedelafriemel.nl
  6. Thulia babyshop                                  www.thulia.nl
  7. Miss Little                                           www.misslittle.nl           
  8. Kaatje Pluk                                        www.kaatjepluk.nl
  9. Oriflame                                            www.salonmacb.nl
  10. Skottig                                           https://nl-nl.facebook.com/SKottig64/
  11. Doek van Roelien
  12. Kinderroosjes                                       www.facebook.com/kinderroosjes
  13. WOES / moedermelkisgoedvoorelk        https://nl-nl.facebook.com/WOEScreatiefduo/
  14. Carmenmaakt                                      www.facebook.com/Carmenmaakt
  15. Chouette – chouette luiertaarten            www.chouette-chouette.nl
  16. Basisbabybox                                       www.basisbabybox.nl
  17. Babyplanet                                           www.babyplanet.nl
  18. Dutch Diva Orginals                              www.dutch-diva-originals.nl
  19. S. Snijder Knuffels
  20. Kleine uniekjes            
  21. De Zoete Buurvrouw                             www.dezoetebuurvrouw.nl
  22. Tupperware
  23. Luiers en muisjes                              www.facebook.com/Luierkraampje/
  24. Snoozzy                           https://www.facebook.com/Snoozzyhandmade/
  25. Marloesje                                           www.marloesje.jouwweb.nl
  26. Kraamzus                                            www.kraamzus.nl
  27. Kraamzeker                                         www.kraamzeker.nl
  28. Kraamzorg Isis                                     www.isiskraamzorg.nl
  29. Kraamzorg het Groene Kruis                 www.kraamzorghetgroenekruis.nl
  30. De Kraamvogel                                    www.dekraamvogel.nl
  31. Kraamzorg Tineke                                www.kraamzorgtineke.nl
  32. Babypraktijk Noord / webshop Laif       www.babypraktijknoord.nl / www.laifshop.nl
  33. Kraamshopper                                     www.kraamshopper.nl
  34. Zoer geboortekaartjes                          www.zoerassen.nl
  35. Samen Bevallen                                   www.samenbevallen.nl
  36. Sensus babywerk                                www.sensusbabywerk.nl
  37. SED CrossFit                                       www.sedcrossfit.nl
  38. Vegro Assen                                        https://www.vegro.nl/onze-winkels/assen-kloekhorststraat
  39. Wieg Huren                                        www.wieghuren.nl
  40. Taal voor baby- en kindgebaren            www.taalvoortaal.com
  41. Pura Vida Baby Spa en Beauty             www.puravidaassen.nl
  42. AFP fysiotherapie en sport                 www.afp-fysiotherapie.nl en www.afp-sport.nl 
  43. Nieuw Leven Geboortefotografie       www.nieuwleven-geboortefotografie.nl
  44. Verwonder fotografie                            www.verwonderfotografie.nl
  45. Renke Fotografie                                  www.renke.nl
  46. CKC Drenthe                                       www.ckcdrenthe.nl
  47. GOB SamSam                                     www.gobsamsam.nl
  48. Kideo Kinderdagverblijven                    www.kideo.nl
  49. Gastouderbureau ViaViela                    www.viaviela.nl/vestigingen/assen
  50. Kids First COP groep                            www.kidsfirst.nl
  51. Kinderopvang de Kabouters                  www.kdvdekabouters.nl
  52. Kinderopvang Doomijn                          www.doomijn.nl
  53. Plateau Integrale Kindcentra                 www.plateau-assen.nl

Kraammarkt 2015 18 1